Зимовий футбольний турнір

Команда СК «КНТЕУ - Меркурій» взяла участь у традиційному зимовому турнірі з футболу пам’яті видатного гравця та тренера ФК «Динамо - Київ» О. Щанова.

Ігри нашої підгрупи проводились на стадіоні КНТЕУ. Збірна університету зіграла в нічию з командами «Ретро» м. Черкаси 1:1 та з «Княжа» смт Щасливе 0:0, а також дві гри виграла у РВУФК м. Київ з рахунком 1:0 і в «Атлет» м. Київ з рахунком 3:0.

Набравши вісім очок команда СК «КНТЕУ - Меркурій» посіла друге місце у підгрупі і вийшла до четвертьфіналу.

26 лютого 2014 року відбувся матч четвертьфіналу між СК «КНТЕУ - Меркурій» та командою другої ліги Чемпіонату України ФК «Оболонь-Бровар». Протистояння закінчилось з рахунком 3:0 на користь професійної команди «Оболонь-Бровар».

26.02.2014
Vita