Нова генерація фахівців. Випуск магістрів заочної форми навчання в КНТЕУ

27 лютого 2014 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся випуск магістрів та спеціалістів заочної форми навчання факультету економіки, менеджменту і права, факультету фінансів та банківської справи, факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики, факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

586 випускників отримали дипломи магістрів, 48 - дипломи спеціалістів, 23 дипломи – з відзнакою.

З напутнім словом до випускників звернувся ректор Київського національного торговельно-економічного університету Мазаракі Анатолій Антонович: «Диплом, який ви отримуєте сьогодні, – це лише основа для становлення інтелектуальної особистості та майбутнього фахівця». Ректор також побажав випускникам ніколи не зупинятися, розвиватися та вдосконалюватися, щоб досягти успіху в житті.

Щиро вітаємо випускників із успішним закінченням університету! Бажаємо всім випускникам Київського національного торговельно-економічного університету, щоб знання, здобуті в КНТЕУ, стали фундаментом професійного зростання, запорукою успіху та реалізації майбутніх бізнес-планів, нових звершень і цікавих відкриттів.

26.02.2014
adv