Оголошеннявсі

Результати 1-го етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм»

28 лютого 2014 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Туризм» у 2013/14 навчальному році.

До складу галузевої конкурсної комісії увійшли провідні вітчизняні науковці з різних вищих навчальних закладів України та практики туристичного бізнесу. Голова комісії, д.е.н., професор, академік АПН України А.А. Мазаракі наголосив на важливості підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів шляхом наукового наповнення змісту вищої освіти за напрямом «Туризм» та підвищення її якості об’єднаними зусиллями НМК зі сфери обслуговування.

З вітальним словом до учасників конкурсної комісії звернулася заступник голови, д.т.н., професор, перший проректор з науково-педагогічної роботи Н.В. Притульська.

На конкурс надійшло 75 наукових студентських робіт із 40 вищих навчальних закладів України, що представляють 22 регіони.

Конкурсною комісією було визначено номінації:

1. Географія туризму в Україні.
  2. Міжнародний туризм.
  3. Спеціалізований туризм.
  4. Менеджмент і маркетинг в туризмі.
  5. Екскурсійна діяльність.

За підсумками конкурсного відбору комісія визначила 19 наукових робіт, автори яких будуть запрошені до участі у 2-му етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм», що відбудеться у рамках Всеукраїнської студентської наукової конференції «Актуальні проблеми розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу» 21 березня 2014 року в КНТЕУ.

28.02.2014
Vita