Збори докторантів, аспірантів та здобувачів

17 березня 2014 року відбулися збори докторантів, аспірантів, здобувачів,  їх наукових керівників та консультантів, які були присвячені висвітленню найактуальніших питань щодо підготовки дисертаційних робіт та  їх  захисту.

На зборах виступили: д.е.н., професор, заступник голови Спеціалізованої вченої ради  Д 26.055.01 Бланк І.О., він наголосив на важливості формулювання наукової новизни дисертаційної роботи;  д.е.н., професор, експерт експертної ради МОН України Ткаченко Т.І., яка вказала на типові зауваження експертів до дисертаційних робіт; д.т.н., професор, експерт експертної ради МОН України Пересічний М.І., що розповів про особливості підготовки дисертаційних робіт з технічних наук.

З особливостями підготовки дисертаційних робіт та науково-педагогічних кадрів в університеті ознайомив аудиторію ректор, д.е.н., професор, голова  Спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01, член Атестаційної колегії МОН України Мазаракі А.А. Він надав позитивну оцінку стану підготовки науково-педагогічних кадрів, побажав молодим науковцям наполегливості в праці, творчого натхнення та успішного завершення дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата наук.

17.03.2014
Vita