Обмін досвідом: практики "приміряють" професію викладача

19 березня 2014 року на запрошення кафедри маркетингу та реклами КНТЕУ з лекцією на тему "Проектне фінансування українського бізнесу" для студентів виступив віце-президент банку "ING Bank Україна" Дмитро Пащенко.

Днем раніше, студенти кафедри маркетингу та реклами мали зустріч з креативним директором рекламного агентства "Royal Advertising" Андрієм Франчуком, який розповів про "Типові помилки українського бренд-менеджменту".

Спілкування з практиками викликало бурхливий інтерес серед студентів, які активно наводили свої приклади, брали участь у "мозковому штурмі" та, навіть, пообіцяли вирішити запропоновані їм кейси.

На думку присутніх, співпраця між науковцями та практиками у навчальній діяльності підвищує інтерес та відповідальність усіх учасників процесу, а тому ця практика має бути продовжена.

19.03.2014
adv