Шаховий турнір серед студентів-мешканців гуртожитків КНТЕУ

19 березня 2014 року в студмістечку проводився шаховий турнір серед студентів-мешканців гуртожитків КНТЕУ за сприянням голів РСС гуртожитків – Семенович Лілії, Мовсисяна Карена і Макаринської Катерини. У турнірі взяли участь 13 гравців: Макоєдова В. (ФОАЕК 1-1), Онопрієнко Ю. (ФФБС 1-5), Лук’янець Б. (ФФБС 3-5), Смірнов А. (ФФБС 3-7), Киричок М. (ФЕМП 3-15), Лабжінський В. (ФФБС 1-4), Гордієнко Т. (ФЕМП 2-22), Сухов А. (ФЕМП 2-21), Макаревич Я. (ФЕМП 2-1), Голубей І. (ФЕМП 1-21), Поплавський О. (ФОАЕК 2-1), Урбанська Н. (ФФБС 3-6), Ковальов В. (ФЕМП 1-8). Протягом турніру учасники змагалися за звання найкращого шахового гравця серед мешканців гуртожитків КНТЕУ.

Протистояння і наполегливість учасників були дійсно запеклими, адже перемогу міг отримати лише один – найсильніший. Турнір завершився без несподіванок. Кращим став, вже третій рік поспіль, студент 3 курсу 15 групи ФЕМП, мешканець гуртожитку №3 Киричок Максим. Знання стратегії, тактики, логічних комбінацій і здобутий досвід допомогли Максиму посісти перше місце на цьому інтелектуальному змаганні. Почесне друге місце виборов Лабжінський Владислав (ФФБС 1-4), мешканець гуртожитку №4. Третє місце у Смірнова А. (ФФБС 3-7). Зовсім трохи не вистачило сил до призової трійки лідерів Лук’янець Богдані (ФФБС 3-5), мешканці гуртожитку №4.

Переможці отримали призи і подарунки, люб’язно надані профспілкою студентів і працівників нашого університету.

Завдяки турніру були виявлені дійсно талановиті і розумні студенти, яких з упевненістю можна назвати шаховою елітою КНТЕУ. Проведений захід – яскравий приклад того, що може досягти людина завдяки своїм знанням і кмітливості.

Голови РСС гуртожитків,
студентське містечко КНТЕУ