Оголошеннявсі

Результати студентської наукової конференції "Економічні і правові основи розвитку суспільства"

25–26 березня 2014 року в Київському національному торговельно-економічному університеті проходила студентська наукова конференція на тему "Економічні і правові основи розвитку суспільства".

Учасники мали змогу виступити та обговорити актуальні проблеми економічного життя України в межах 16 секційних засідань:

• Тенденції соціально-економічного розвитку України: макро- та мікроекономічні аспекти;
  • Вплив конкуренції на відновлення економічного зростання;
  • Економічне управління підприємством: методи, інструменти, важелі;
  • Фінансовий менеджмент: стан та напрями розвитку;
  • Управління розвитком підприємства та залученням інвестицій;
  • Пріоритетні напрями розвитку менеджменту ЗЕД;
  • Проблеми міжнародної економіки в умовах глобалізаційних викликів;
  • Пріоритети регіонального розвитку;
  • Українська реклама та проблеми формування вітчизняних брендів;
  • Інноваційний маркетинг у діяльності підприємств України;
  • Сучасні проблеми формування  зв’язків з громадськістю;
  • Актуальні проблеми правознавства;
  • Актуальні питання приватного та публічного права;
  • Захист прав та інтересів фізичних та юридичних осіб;
  • Сучасні проблеми соціального управління організаціями та управління персоналом;
  • Стратегічне управління підприємствами: сучасні проблеми та перспективи.

У роботі конференції взяли участь більше 500 студентів, серед яких студенти Київського національного торговельно-економічного університету (де окрім студентів ФЕМП взяли участь 4 студенти ФОАЕК, 9 – ФРГТБ, 3 – ФТТП, 23 – ФФБС), 6 студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, 8 студентів Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 5 студентів Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана, 3 учні Бердичівської гуманітарної гімназії.

На конференції заслухано та обговорено 243 секційних та 279 стендових доповіді. Кращими визнано 92 доповіді:

- 24 студенти нагороджені дипломами І ступеня;

- 36 студентів нагороджені дипломами II ступеня;

- 32 студенти нагороджені дипломами III ступеня.

Вітаємо переможців та учасників конференції й сподіваємось, що їх ідеї і пропозиції будуть впроваджені в економічному і правовому аспекті розвитку українського суспільства.

26.03.2014
adv