Відкриття ЕкоКлубу в КНТЕУ

26 березня в університеті відбулося відкриття ЕкоКлубу КНТЕУ. З урочистою промовою на початку заходу виступила перший проректор КНТЕУ Притульська Наталія Володимирівна. Вона розповіла про екологічну політику університету та плани на майбутнє щодо екологізації.

Активісти ЕкоКлубу презентували стратегію та напрямки діяльності своєї організації і закликали всіх небайдужих приєднатися до них.

Учасники ЕкоКлубу вважають, що небайдуже ставлення до проблем екології та активна участь у захисті довкілля допомагає не лише зберегти навколишнє середовище, а й сприяє гармонійному розвитку особистості.

26.03.2014
adv