Засідання вченої ради КНТЕУ

Питання порядку денного

Результат розгляду
 1.

Про присвоєння вченого звання професора: Іваницькій Н.Б. – професору кафедри сучасних європейських мов ВТЕІ; Левицькій І.В. – завідувачу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ВТЕІ; Мокроусовій О.Р. – професору кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів КНТЕУ; доцента: Жалбі І.О. – доценту кафедри товарознавства та маркетингу ЧТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі маркетингу та реклами); Ковач М.Й. – заступнику директора з науково-педагогічної роботи УТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі фінансів); Підлипній Р.П. – завідувачу кафедри бухгалтерського обліку УТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі фінансового аналізу і контролю); Полєжаєвій І.О. – доценту кафедри товарознавства та маркетингу ЧТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі маркетингу та реклами); Романенку Р.П. – доценту кафедри інженерно-технічних дисциплін КНТЕУ; Чайковській В.П. – доценту кафедри фінансів ВТЕІ.

2.

Про фінансову діяльність у 2013 році та ухвалення плану на 2014 рік.

3.

Про результати навчання студентів у І семестрі 2013/2014 навчального року.

4.

Про ухвалення навчальних планів та внесення змін до діючих.

5.

Про ухвалення програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

6.

Про рекомендацію до видання навчальних та наукових праць.

7.

Про переведення (поновлення) студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах, розташованих на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на навчання до КНТЕУ.

8.

Про проведення експерименту щодо модернізації семестрового контролю.

9.

Про затвердження тем дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук.

10.

Про уточнення тем дисертаційних робіт аспірантів та здобувачів наукового ступеня кандидата наук.

11.

Про присвоєння звання «Почесний доктор КНТЕУ» ректору Молдавської економічної академії д.е.н., професору Г. Бєлостечніку.

12.

Про призначення персональних академічних стипендій студентам КНТЕУ на ІІ семестр 2013/2014 навчального року.

13.

Про удосконалення організаційної структури Чернівецького торговельно-економічного інституту.

14.

Звіт стипендіата Кабінету Міністрів України Єсипової К.А.

Звіт затверджено

15. Про ухвалення акредитаційних справ. Ухвалено Постанову
16.  Про надання творчої відпустки для завершення роботи над докторською дисертацією к.ю.н., доценту Бакалінській О.О. Рішення прийнято
17.  Про прийом на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів магістра та спеціаліста на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра з іншої галузі як фактор розвитку університету. Ухвалено Постанову