Засідання методичної ради КНТЕУ

27 березня 2014 року відбулося засідання методичної ради КНТЕУ.

Із питання порядку денного «Про аналіз змісту курсових та дипломних магістерських робіт»  виступила перший проректор з науково-педагогічної роботи Н.В. Притульська.

Крім того, ректор університету А.А. Мазаракі звернув увагу на значущість методичного забезпечення курсових та дипломних магістерських робіт, його місце та роль у навчальному процесі.

Увага присутніх була зосереджена на тому, що виконання курсових робіт систематизує й  закріплює теоретичні, практичні знання і навички, отримані під час навчання; виявляє дослідницькі навички; визначає фаховий рівень студентів з відповідної дисципліни, їх здатність до самостійної роботи.  У свою чергу, дипломна магістерська робота (проект) є підсумком виконання всієї магістерської програми, її зміст повинен охоплювати типові завдання діяльності та уміння, передбачені освітньо-кваліфікаційною характеристикою магістра,  та свідчити про професійну сформованість фахівця.

У результаті аналізу запропоновано  шляхи удосконалення процесу підготовки курсових та магістерських робіт (проектів).

Ухвалено пропозицію щодо актуалізації тематики курсових  та магістерських робіт з орієнтацією на сучасний розвиток економіки, вирішення проблем європейської інтеграції, впровадження інновацій, відповідність напряму наукових досліджень відповідної  кафедри, потреби  практики та відсутність дублювання з темами минулих років.

Наголошено на необхідності впровадження дистанційного консультування з виконання курсових та магістерських робіт (проектів).

27.03.2014
annzo