Студенти КНТЕУ підкорюють науковий "ОЛІМП"

21 березня 2014 року в Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з групи спеціальностей «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці».

Диплом ІІ ступеня отримала Горобець Анна Ігорівна – 5 курс, 8 група ФЕМП (науковий керівник – Пересадько Галина Олександрівна, доцент кафедри маркетингу та реклами). Вітаємо студентку та наукового керівника з нагородою.

21.03.2014
adv