Всеукраїнська студентська олімпіада за напрямом «Туризм»

27-29 березня 2014 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся ІІ етап Всеукраїнської  студентської олімпіади за напрямом «Туризм», спеціальністю «Туризмознавство», в якому взяли участь 42 студенти з 25 вищих навчальних закладів України.

До складу журі олімпіади увійшли провідні вітчизняні вчені та науковці в галузі туризму, в т. ч. завідувач кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу КНТЕУ д.е.н., професор Ткаченко Тетяна Іванівна.

За підсумками олімпіади диплом ІІІ ступеня отримав студент Київського національного торговельно-економічного університету Владислав Рябокляч (IV курс, ФРГТБ), подякою за активну участь відзначена ще одна студентка КНТЕУ – Аліна Павлова (IV курс, ФРГТБ).

Вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих успіхів та наснаги!

29.03.2014
Vita