Відкрита лекція експерта Європейської комісії Гінкула Андрія Георгійовича «Туризм в Україні: європейський вектор»

1 квітня в аудиторії А-540 відбулась відкрита лекція експерта Європейської комісії в рамках програми «Підтримка Державного агентства України з туризму та курортів» Андрія Гінкула на тему «Туризм в Україні: європейський вектор».

А. Гінкул визначив нагальні проблеми сфери туризму України та можливі сценарії розвитку її окремих секторів.

Лектор приділив особливу увагу актуальності вирішення кадрових питань туризму та новим можливостям кар’єрного зростання для випускників ВНЗ з туристичних спеціальностей.

Гостем КНТЕУ був також голова Асоціації активного та екологічного туризму Сергій Підмогильний, який презентував студентам результати наукових досліджень потенціалу розвитку екологічного туризму на теренах України.

31.03.2014
Vita