Студентський донорський марафон у КНТЕУ

Київський національний торговельно-економічний університет проводить традиційні Дні донора навесні та восени. Черговий студентський донорський марафон у КНТЕУ тривав із 1 по 4 квітня.

Студенти університету беруть активну участь у донорському русі, завжди відгукуються на заклик про допомогу. Загалом на донорський пункт, організований прямо в університеті, прийшло  474 людини. Багатьох студентів бригада станції переливання крові зустрічала вже як добрих знайомих. Серед добровольців були й ті, хто лише починає свій шлях у донорстві та таким чином виражає свою активну громадянську позицію.

Найчастіше кров необхідна постраждалим від опіків та травм, під час важких пологів та при проведенні складних операцій, а також онкологічним хворим. Якщо зауважити, що кожен, хто здав одну порцію крові, стає донором для трьох реципієнтів, студенти КНТЕУ врятували життя майже 160 осіб. Дякуємо усім студентам та співробітникам університету, що взяли участь у донорській акції. Можна не сумніватися, студенти-донори стануть по-справжньому соціально-відповідальними людьми.

Загальна кількість донорів – 474, з них:

•      ФЕМП – 164,
  •      ФРГТБ – 83,
  •      ФТТП – 69,
  •      ФФБС – 69,
  •      ФОАЕК – 67,
  •      співробітники університету - 22.

04.04.2014
adv