Студенти-технологи вивчають роботу сучасного інженерного обладнання на практиці

З метою забезпечення якості професійної підготовки інженерів-технологів кафедрою інженерно-технічних дисциплін у відповідності до змісту дисципліни «Електротехніка» 9 квітня 2014 року було організовано виїзне заняття для студентів 1-го курсу на сучасний об’єкт – житловий комплекс.

До складу об’єкту вивчення входять 2 житлові будинки (24 поверхи), кафе на 50 місць, багаторівневий паркінг, аптека, магазин та інші заклади побутового призначення.

Головне завдання практичного заняття – ознайомлення з електрощитовою комплексу, автоматизованим тепловим пунктом, системами аналогового та цифрового відеоспостереження, автоматичними системами контролю освітленості в підземному паркінгу, пультом диспетчеризації та протипожежної сигналізації, насосними станціями й автоматичними системами пожежогасіння – досягнуто. Студенти із зацікавленістю спостерігали за роботою існуючого інженерного та електронного обладнання, за роботою служби експлуатації. Більшість з першокурсників вперше замислились над складністю та важливістю завдань, які вирішуються інженерами. Сподіваємось, що отримані знання обов’язково стануть у нагоді майбутнім технологам та сприятимуть більш свідомому вивченню наступних інженерних та технічних дисциплін.

08.04.2014
adv