Зробимо наш парк чистішим!

12 квітня близько ста студентів-активістів КНТЕУ з усіх факультетів виявили бажання взяти участь у загальнорайонному «суботнику». Керівництво університету та студенти вирішили покращити санітарний стан парку Кіото, де молодь проводить вільний час.

Студенти КНТЕУ проявили ініціативу в боротьбі з недопалками та тогорічним листям. Після прибирання всі були задоволені виконаною роботою, адже паркові алеї стали набагато чистішими та затишнішими для дозвілля. Сподіваємося, що даний захід стане прикладом для людей берегти «чистий» парк як для себе, так і для інших.

Дякуємо студентам за активну громадську позицію.

11.04.2014
Vita