10 раз відміряй, один раз відріж…

15 квітня в актовій залі корпусу "Д" для студентів 1-3 курсів відбулась лекція з психології дошлюбних стосунків на тему «10 раз відміряй, один раз відріж, або як розібратися зі своїми почуттями».

Більшість людей може сказати, що вони закохувались, але чи любили - це вже інше питання. Любов і закоханість, що ж це таке? Коли ми юні, то так часто плутаємо ці кардинально різні поняття. На лекції розглядалися питання відмінності між "захопленням" та "коханням", відповідь на які давала можливість визначитись зі своїми почуттями і не стати об’єктом маніпуляцій.

Для проведення заходу було запрошено Грунтковського Станіслава Станіславовича, лектора міжнародної громадської організації «New Hope» («Нова надія»), що займається організацією виховної роботи в навчальних закладах за програмами: "Правда про СНІД", "Правда про наркотики", "Правда про ЦЕ".

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету щиро вдячні пану Грунтковському за можливість ще раз розібратися в одвічних і важливих для кожного питаннях особистого життя. А також з нетерпінням чекають на майбутні зустрічі!

15.04.2014
Vita