16-17 квітня 2014 року на факультеті фінансів та банківської справи  Київського національного торговельно-економічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансова політика як складова економічного розвитку».

У роботі конференції взяли участь представники органів державної влади – Секретаріату Кабінету Міністрів, Міністерства фінансів України, Державної фінансової інспекції України, Київської обласної державної адміністрації, Вінницької обласної ради, Національного банку України, ПАТ "Комерційний банк «Хрещатик»", наукові і науково-педагогічні працівники провідних наукових установ та вищих навчальних закладів України.

На пленарному засіданні були зроблені доповіді, присвячені питанням фінансової політики України в умовах трансформаційних перетворень, бюджетної стратегії суспільного розвитку, бюджетної політики як інструменту забезпечення економічного розвитку, фінансових послуг та банківського маркетингу в Україні. Робота конференції проходила у 5 секціях.

Учасники заходу відмітили високий науковий та практичний рівень організації конференції.

17.04.2014
Vita