Екскурсія студентів до магазину «Фокстрот»

23 квітня 2014 року відбулася екскурсія студентів 3 курсу факультету товарознавства і торговельного підприємництва до магазину  «Фокстрот», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Горького, 50.

Під час проведення екскурсії директор магазину з працівником служби управління персоналом розповіли про наступні аспекти роботи компанії та магазину: історія виникнення й існування компанії на ринку України та країн СНД; кількість магазинів на ринку Києва й області; структура магазину, принципи внутрішньої навігації та зонування торгового залу магазину, розкладання товару; особливості роботи в магазині (контингент покупців, підходи до різних типів клієнтів). І найважливіше – можливості кар’єрного росту!

Сподіваємось, що екскурсія до магазину «Фокстрот» стане у нагоді майбутнім товарознавцям і сприятиме більш свідомому вивченню товарознавчих дисциплін.

23.04.2014
Vita