Захист дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня

17 та 2квітня 2014 року в Спеціалізованій вченій раді Д 26.055.01 КНТЕУ успішно були захищені дисертаційні роботи на здобуття наукового ступеня:

доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) Михайліченко Ганною Іванівною на тему «Управління інноваційним розвитком туристичних підприємств» (науковий консультант: доктор економічних наук, професор, ректор КНТЕУ Мазаракі Анатолій Антонович);

кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством Вишинською Тетяною Леонідівною на тему «Інституційно-організаційний механізм протидії іллегалізації сфери зовнішньої торгівлі» (науковий керівник: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки КНТЕУ Мельник Тетяна Миколаївна); за спеціальністю 08.00.04 –  економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) Гайдай Юлією Вікторівною на тему «Формування організаційної культури підприємств торгівлі» (науковий керівник: кандидат економічних наук, професор кафедри менеджменту КНТЕУ Мошек Григорій Євстафійович).

Вітаємо здобувачів наукового ступеня та їх наукових консультантів, керівників з успішним захистом!

23.04.2014
Vita