Дні гостинності для учнів 10-11 класів ліцею «Наукова зміна»

23 та 24 квітня 2014 року кафедра маркетингу та реклами провела Дні гостинності для учнів 10-11 класів ліцею «Наукова зміна». В гості завітали 52 учні, для яких було організовано екскурсію університетським кампусом та виступи завідувача кафедри Ромата Є.В. і провідних викладачів.

Школярі виявляли зацікавленість життям студентів КНТЕУ, широкими можливостями навчання, культурного та спортивного розвитку. Особливо сподобались школярам сучасна матеріальна база, технічна та технологічна забезпеченість лабораторій і аудиторій, зручність розташування навчальних, спортивних та житлових корпусів.

Сподіваємось на наступну зустріч з випускниками ліцею «Наукова зміна» вже у якості студентів КНТЕУ.

24.04.2014
adv