І Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва»

25 квітня 2014 року у Львові відбувся І Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва», в якому взяв участь танцювальний колектив нашого університету студія сучасного танцю «Light».

У конкурсі взяли участь 10 танцювальних колективів з усієї України, але саме наш колектив став переможцем конкурсу виборовши І премію в номінації «Сучасний танець». Члени журі відмітили високий рівень виконавської майстерності наших танцівників. Окремо голова журі заслужений діяч хореографічного мистецтва Фолюш М.В. відмітив високопрофесійну роботу керівника колективу Кисельової Анни та акторську майстерність виконавців.

Вітаємо наших переможців!

25.04.2014