Екскурсія студентів до ПАТ «Оболонь»

28 квітня 2014 року у межах вивчення дисципліни «Системи технологій» відбулася екскурсія студентів 1 курсу кафедри менеджменту до ПАТ  «Оболонь», що є найбільшою броварнею Європи (знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Богатирська, 3).

Під час проведення екскурсії працівник-екскурсовод розповів про історію виникнення підприємства, шляхи його розвитку та успіху. Крім того,  студенти мали чудову нагоду побачити на власні очі етапи виробництва одного з напоїв компанії, його розлиття у пляшки та пакування для подальшого транспортування до споживачів.

Наприкінці екскурсії на студентів очікував приємний сюрприз – символічні подарунки на згадку про екскурсію до підприємства.

Студенти висловлюють подяку керівництву університету та викладачам кафедри за надану можливість ознайомитися детально з діяльністю і технологічними процесами одного із провідних підприємств України з виробництва напоїв, а працівникам заводу за гостинний прийом.

28.04.2014
Vita