До 69 річниці Дня Перемоги

З нагоди великого свята 9 травня, Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр., в університеті проведено низку заходів, пов’язаних з відзначенням цієї історичної події, вшануванням пам’яті загиблих, підтримкою ветеранів війни, які працювали або працюють у нашому навчальному закладі.

У вестибюлі головного корпусу 28 квітня 2014 року відкрито тематичну виставку, присвячену участі українського народу у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, драматичним і героїчним подвигам наших солдатів, партизанському руху, у якому також брали участь жінки і підлітки, визволенню сіл, міст і в цілому України у 1944 році. Подано фотографії ветеранів університету – учасників бойових дій. Виставку доповнює експозиція бойового знаряддя, речей, знайдених на полях битви студентами-учасниками Всеукраїнської громадської організації «Покінчимо війну».

Ректором видано наказ про видачу матеріальної допомоги ветеранам війни, профспілка потурбувалася про виділення їм продуктових наборів. Студенти відвідали ветеранів вдома, вручили квіти, вітальні листівки, подарунки.

До університетської газети «Університет і час» у рубрику «Людські долі під час війни» подано для друку нариси про фронтові будні учасників бойових дій.

Група студентів, члени організації ветеранів війни і праці поклали квіти до пам’ятника невідомому солдату у Парку Слави, а також до пам’ятного знака «Місто-Герой Київ» на території Меморіального комплексу «Батьківщина-Мати».

Групи студентів від кожного факультету відвідали Національний музей історії Великої Вітчизняної війни.

05.05.2014
Vita