Оголошеннявсі

Ректору А.А. Мазаракі присвоєно звання та вручено регалії почесного доктора Молдавської економічної академії

Наприкінці минулого тижня на урочистому засіданні Сенату Молдавської економічної академії – провідного навчального закладу цієї країни – ректору Київського національного торговельно-економічного університету А.А. Мазаракі вручено атрибути – посвідчення, грамоту, мантію «Почесного доктора» (Honoris causa).

Ректор виступив з науковою доповіддю на тему „Розвиток економіки України в умовах асиметрії політико-економічного циклу”, яка викликала великий інтерес у залі.
Ректори КНТЕУ і МЕА перепідписали угоду про співробітництво на наступні 5 років.
В урочистих заходах взяв участь і виступив Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Молдова академік С.І. Пирожков, який є водночас головою наглядової ради КНТЕУ.

Щиро поздоровляємо шановного Анатолія Антоновича ще з одним високим визнанням його наукових та педагогічних здобутків і досягнень!

19.05.2014
adv