Оголошеннявсі

Звіт про результати проведення круглого столу «Глобальний вимір економічних інтересів сучасної економіки України»

Відповідно до зведеного плану проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів КНТЕУ на 2014 рік та з метою обговорення розвитку міжнародних економічних відносин у контексті глобального виміру економічних інтересів і оцінки можливостей реалізації економічного потенціалу України 15 травня 2014 року об 1140 год. (ауд. А-511) було проведено круглий стіл на тему «Глобальний вимір економічних інтересів сучасної України», присвячений актуальним питанням в економічній сфері країни.

У роботі круглого столу взяли участь представники професорсько-викладацького складу кафедри міжнародної економіки та студенти 3 і 5 курсу ФЕМП.

На засіданні круглого столу заслухано 8 доповідей та представлено відповідні презентації (табл. 1).

Таблиця 1

Перелік доповідачів круглого столу

ПІБ студента

Курс, група

Тема доповіді

1.

Карпенко А.І.

3 к., 5 гр.

Глобалізація та регіоналізація як контртенденції сьогодення

2.

Шикашама А.А.

3 к., 5 гр.

Проблема глобальних дисбалансів у світовій економіці

3.

Аль-Бейдані М.М.

3 к., 5 гр.

Нові глобальні лідери в умовах дестабілізації світогосподарського розвитку

4.

Ободянська В.Р.

Проблеми управління зовнішніми боргами України

5.

Кириченко А. О.

3 к., 17 гр.

Проблеми виходу українських підприємств на європейські ринки ІРО

6.

Чекерес В.Д.

3 к., 17 гр.
Інноваційна політика ТНК на прикладі "Apple"

7.

Стамбірська А.С.

5 к., 5 гр.

Місце України на світовому ринку зброї

8.

Ворона О.О.

5 к., 5 гр.

Пріоритети ЗЕД підприємств в умовах макроекономічної дестабілізації

Робота круглого столу відзначалася активними диспутами та обговореннями актуальних питань, що розглядалися в доповідях учасників.

В обговоренні взяли участь викладачі кафедри міжнародної економіки (д.е.н., проф. Мельник Т.М., к.е.н., доц. Головня Ю.І., к.е.н., доц. Кудирко Л.П., к.е.н., доц. Ладиченко К.І., к.е.н., ст. викл. Зубко О.В., к.е.н., асист. Литвин С.М., ст. викл. Тураєва Т.І.).

Публічне обговорення економічних проблем розширює науковий світогляд студентської молоді, сприяє професійному зростанню майбутніх фахівців.

15.05.2014
Vita