Оголошеннявсі

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Мальовнича Україна – туристичний край!»

23 травня 2014 року на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Мальовнича Україна - туристичний край!». Ініціаторами проведення конкурсу виступили Державне агентство України з туризму та курортів; Національна спілка краєзнавців України; ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

До складу журі конкурсу увійшли: голова Національної спілки краєзнавців України, член-кореспондент НАН України, Заслужений діяч науки і техніки України О.П. Реєнт; голова Всеукраїнської асоціації туроператорів України І.А. Голубаха; голова Київської міської організації Національної спілки краєзнавців України О.П. Гончаров;  член правління Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні Л.В. Зарубанна та інші відомі науковці і фахівці туристичної галузі.

На конкурс надійшло 150 наукових робіт, з яких було відібрано 60 фіналістів. На підсумкову конференцію були запрошені автори 29 кращих робіт з 19 вищих навчальних закладів України, в т.ч. 5 студентів Київського національного торговельно-економічного університету.

Переможцем конкурсу у напруженій інтелектуальній боротьбі став студент 2 курсу КНТЕУ Олександр Туник, який навчається за напрямом  «Туризм». На підсумковій конференції він  презентував свою наукову роботу на тему «Українське Кіото – унікальне поєднання культур» (науковий керівник: – к.е.н., доц. Білик В.В.).

Робота Олександра була відзначена низкою нагород: дипломом І ступеня за інноваційну розробку студента, грамотою Всеукраїнської асоціації туристичних операторів, подякою від Національної спілки краєзнавців України, грошовою премією від мережі туристичних агенцій «Соната», цінним подарунком.

Бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!

22.05.2014
Vita