Засідання вченої ради КНТЕУ

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Про присвоєння вченого звання професора: Власенко І.Г. – професору кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ВТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі технології і організації ресторанного господарства базового навчального закладу); Ніколаєць К.М. – професору кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ; Чікарьковій М.Ю. – професору кафедри філософських та соціальних наук ЧТЕІ; доцента: Бахновській І.П. – доценту кафедри психології, соціології та права ВТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі правознавства базового навчального закладу); Губановій Л.І. – доценту кафедри фінансів ВТЕІ; Даценко Г.В. – доценту кафедри фінан­со­вого контролю і аналізу ВТЕІ; Іксаровій Н.О. – доценту кафедри міжнародної еко­но­мі­ки КНТЕУ; Романенко О.А. – доценту кафедри фінансового аналізу і контролю КНТЕУ.

2.

Про подання кандидатур Андрієвської Л.В., Белякової В.П., Демічковської М.П., Дупляк Т.П., Зубко О.В., Мотузки Ю.М., Романенка Р.П., Старик В.А., Тронько В.В. на призначення стипендій Кабінету Міністрів України.

3.

Про ухвалення навчальних планів та внесення змін до діючих.

4.

Про ухвалення програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

5.

Про рекомендацію до видання навчальних та наукових праць.

6.

Про ухвалення Положення про систему рейтингової оцінки діяльності науково-педагогічних працівників (нова редакція).

7.

Про ухвалення Положення про порядок підготовки та атестації науково-педагогічних кадрів Київського національного торго­вельно-економічного університету.

8.

Про ухвалення Положення про апеляцію підсумкового контролю знань студентів Київського національного торго­вельно-економічного університету.

9.

Про ухвалення Положення про контроль залишкових знань.

10.

Про затвердження тем дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора наук Жуковської В.М., Ільченко Н.Б., Присяжнюк А.Ю.

11.

Про затвердження теми дисертаційної роботи Гербич Л.А. на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

30.05.2014
Vita