Оголошеннявсі

Зустріч ректора з активом Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених

5 червня 2014 року відбулась урочиста зустріч ректора Мазаракі А.А. з активом Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених КНТЕУ. Анатолій Антонович Мазаракі відмітив наукові інтереси студентства та висловив подяку молодим науковцям за організацію й активну участь у заходах до Дня університету.

За перемогу в інтелектуальній грі «Scrabble» від імені ректора університету нагороджені:

1. Милашевський Дмитро Петрович
  2. Думікян Артур Камоєвич
  3. Овсійчук Роман Вікторович
  4. Пашаєв Руслан Натігович

За активну участь в організації та проведенні наукових заходів у рамках святкування Дня університету подякою ректора та цінними подарунками нагороджені:

1. Белякова Вікторія Павлівна
  2. Глей Вадим Петрович
  3. Григорук Юрій Юрієвич
  4. Гуменюк Валентина Андріївна
  5. Коржевін Владислав Костянтинович
  6. Насонов Сергій Андрійович