Триває державна атестація випускників

Триває робота Державних екзаменаційних комісій із захисту дипломних магістерських робіт. Як завжди, вельмишановні Голови комісій визначають рівень та якість випускових кваліфікаційних робіт:

Спеціальність Магістерська програма Голова комісії Посада, місце роботи, науковий ступінь
8.03050901 "Облік і аудит" Облік і аудит в підприємництві Теловата М.Т. професор, завідувач кафедри бухгалтерського обліку Національної академії статистики, обліку і аудиту, д.пед.н.
8.03050901 "Облік і аудит"  Державний фінансовий контроль Стефанюк І.Б. заступник директора департамент Рахункової палати України, к.е.н.
 8.03050801 "Фінанси і кредит" Державні фінанси Колосова В.П. директор департаменту співробітництва з міжнародними організаціями Міністерства фінансів України
8.03050801 "Фінанси і кредит" Державні фінанси Ящук В.В. перший заступник директора Департаменту фахової експертизи, начальник Управління економіки та фінансів Секретаріату Кабінету Міністрів України, к.е.н
8.03050801 "Фінанси і кредит" Страховий менеджмент Кравчук В.О. перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України
8.03050802 "Банківська справа" Банківська справа Горбачов В.М. голова правління АТ "Райффайзен Банк Аваль"
8.03030201 "Реклама" Реклама Самардак О.А. директор ПП "Біг Тайм"
8.03040101 "Правознавство"  Комерційне право, Фінансове право Голосніченко І.П. завідувач кафедри адміністративного,фінансового та господарського права Національного итехнічного університету "КПІ", д.ю.н., Заслужений юрист України
8.03050301 "Міжнародна економіка" Міжнародна економіка Шаповалова М.М. заступник директора з навчально-організаційної роботи НДЕІ Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, к.е.н.
8.03050401 "Економіка підприємства" Економіка підприємства Потімков О.Ю. перший заступник голови Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
8.03050701 "Маркетинг" Маркетинг Жукович І.А. начальник відділу методології статиcтики науки та інновацій, науково-технічний комплекс статистичних досліджень, к.е.н.
8.03050701 "Маркетинг" Рекламний бізнес Делікатна І.О. керівник Служби управління талантами рекламно-комунікаційного холдингу "Atlantic Group", к.е.н.
8.03050801 "Фінанси і кредит"  Фінанси підприємства, англомовна програма Дрига С.Г професор, вчений секретар НДЕІ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, д.е.н.
8.03060101 "Менеджмегнт організацій і адміністрування" Менеджмент організацій торгівлі Литвиненко С.В. заступник директора Департаменту розвитку торгівлі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
8.03060104 "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності Луцишин З.О. професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, д.е.н.
8.03060106 "Управління у сфері економічної конкуренції" Управління у сфері економічної конкуренції Кулішова Т.В. директор Департаменту дослідження ринків Антимонопольного комітету України
8.03051001 "Товарознавство і комерційна діяльність" Товарознавство та комерційна логістика Коротецький В.П. Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців
8.03051002 "Товарознавство та експертиза в митній справі" Товарознавство та експертиза в митній справі Пашко П.В. заступник начальника Управління організації митного контролю та оформлення Департаменту митної служби Міністерства доходів і зборів України, д.е.н.
8.03051005 "Організація оптової та роздрібної торгівлі" Організація оптової та роздрібної торгівл Шаперенков В.О. Голова правління ПАТ "Галант"
8.03060101 "Менеджмент організацій і адміністрування" Менеджмент туристичного бізнесу Вериженко І.О. доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Національної академії статистики, обліку і аудиту, к.е.н.
8.03060101 "Менеджмент організацій і адміністрування" Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу Венгер В.В. провідний науковий співробітник відділу секторальних прогнозів та кон'юнктури ринків ДУ "Інститут економіки та прогнозування" НАН України, к.е.н., старший науковий співробітник
8.03060101 "Менеджмент організацій і адміністрування" Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу Подолець Р.З. завідувач сектору прогнозування розвитку ПЕК ДУ "Інститут економіки та прогнозування" НАН України, к.е.н., старший науковий співробітник
8.05170113 "Технології в ресторанному господарстві" Технології в ресторанному господарстві Лебська Т.К. професор, завідувач кафедри технологіїм'ясних, рибних та морепродуктів Національного університету біоресурсів та природокористування, д.т.н.
8.14010101 "Готельна і ресторанна справа" Готельна і ресторанна справа Доценко В.Ф. професор, завідувач кафедри технології харчування та організації обслуговування в ресторанах, декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Національного університету харчових технологій, д.т.н.
8.14010301 "Туризмознавство" Туризмознавство Охріменко О.О. професор кафедри міжнародної економіки Національного технічного університету "КПІ", д.е.н.

10.06.2014
adv