14 червня - Всесвітній день донора крові

На адресу університету надійшла подяка за сприяння розвитку донорства в Україні.

Донорство

Донорство - благородна і почесна місія, яка дозволяє зберегти життя хворим на важкі хронічні захворювання і потерпілим від опіків, аварій та катастроф. Донорство символізує безкорисну ідею допомоги іншим людям.

Окрім морального задоволення від усвідомлення того, що ти врятував чиєсь життя, здача крові приносить і фізичну користь нашому організму.

Ця процедура тренує організм, посилаючи сигнал до самооновлення. Стимуляція кровотворення приводить до поліпшення емоційного стану людини. Регулярна здача крові – це профілактика захворювань серцево-судинної системи і хвороб накопичення шкідливих речовин – атеросклерозу, подагри, порушень функції печінки.

Донор має більше шансів на виживання при нещасному випадку, оскільки вже адаптований до крововтрати.

Якщо дотримуватись рекомендацій лікаря, то донорство Вам не нашкодить і стане порятунком для багатьох людей.

Новий рекорд студентства КНТЕУ - 656 донорів крові.

14.06.2014
shestack