Атестація бакалаврів денної форми навчання ФЕМП напряму підготовки «Менеджмент»

17-19 червня 2014 року відбулась атестація бакалаврів денної форми навчання факультету економіки, менеджменту та права напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент».

До складу державних екзаменаційних комісій увійшли: Серафім Н.В., керівник відділу з розвитку персоналу ГК «МАЛБІ»; Джигалов С.О., заступник директора Департаменту відомчого контролю та внутрішнього аудиту Міністерства доходів та зборів України, к.е.н.; Бай С.І., професор, завідувач кафедри менеджменту, д.е.н.; Молодоженя М.С., старший викладач кафедри економіки та фінансів підприємства, к.е.н.; Данілова Л.Л., доцент кафедри маркетингу та реклами, к.е.н.; Мошек Г.Є., професор кафедри менеджменту, д.е.н.; Іксарова Н.С., доцент кафедри міжнародної економіки, к.е.н.; Мережко Н.В., професор, завідувач кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів, д.т.н.

Випробування пройшли успішно 100% студентів. Голови державних екзаменаційних комісій відзначили високий рівень підготовки студентів, вміння використовувати креативний підхід, чіткість та логічність відповідей, високий рівень компетентності майбутніх менеджерів, належний організаційний рівень проведення державної атестації.

19.06.2014
Vita