Перший студентський конкурс «Фінансове планування – успішне майбутнє»

Вітаємо команду Київського національного торговельно-економічного університету, у складі студентів 3-го курсу факультету фінансів та банківської справи (спеціальність «Фінансове посередництво») Школьної Марії, Суліма Кирила, Лановенко Оксани та Мечет Катерини, яка зайняла перше місце на першому студентському конкурсі «Фінансове планування – успішне майбутнє», організованого компаніями з управління активами ОТП Капітал, Тройка Діалог Україна, КІНТО, Драгон Есет Менеджмент за підтримки Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу (УАІБ).

Метою змагання було залучити студентську молодь до розробки актуальної для України моделі фінансового планування для фізичних осіб, яка враховуватиме європейський досвід та доступні в Україні фінансові інструменти, тривало протягом квітня-травня 2014 року.

Заявки на участь у конкурсі подали 15 студентських команд та 9 індивідуальних учасників, які представляли Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, Київський національний торговельно-економічний університет, Київську школу економіки, Чорноморський державний університет ім. Петра Могили, Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

Урочиста церемонія вручення призів переможцям відбулась 12 червня 2014 року у Києві на науково-практичній конференції УАІБ «Інвестиційний бізнес: долаючи кризи».

12.06.2014
Vita