Оголошеннявсі

16-18 червня 2014 року відбулися Державні екзамени з базової освіти для студентів напрямів підготовки: «Туризм» та «Менеджмент» («Менеджмент туристичного бізнесу», «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу»). Одним із засобів оцінювання ступеня сформованості професійної компетенції «Бакалавра» є тестові завдання, які були проведенні з використанням сучасного програмного забезпечення «Система дистанційного навчання». Комп’ютерне тестування забезпечило об’єктивність та неупередженість і засвідчило високий рівень теоретичної підготовки студентів.

В організації роботи брали участь викладачі кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Інформаційний супровід забезпечив завідувач Центру дистанційного навчання В.П. Роганов. Технічний супровід забезпечив завідувач кафедри економічної кібернетики та інформаційної технологій О.А. Харченко.

18.06.2014
Vita