Оголошеннявсі

Нагородження випускників магістерської програми «Управління інформаційними ресурсами обліку»

25 червня 2014 року в Київському національному торговельно-економічному університеті  відбулося урочисте нагородження провідними корпораціями IT-галузі («Галактика, "1С", "Парус", "Інтелект-Сервіс", "Хакерс-Дизайн")  випускників  магістерської програми «Управління інформаційними ресурсами обліку»  факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики. Корпорації супроводжували процес навчання студентів і провели свій власний конкурс серед студентів магістерської програми. Головний приз планшет Samsung Galaxy Tab 3 за найкращий дипломний проект було вручено переможцю Чуприні Марині Григорівні корпорацією «Галактика» особисто генеральним директором Сергієм Дмитровичем Литвиненко. Також переможцями визначено студентів-магістрів у номінаціях: "Краща презентація"  - Шпиця Ольга Тарасівна ; "Кращі відповіді на питання" - Домбай Катерина Сергіївна; "Кращий виступ" - Вольфман Анна Володимирівна. Всі студенти отримали грамоти та подарунки від своїх кураторів-компаній.

З теплими словами до випускників звернувся доктор економічних наук, професор кафедри бухгалтерського обліку, керівник магістерської програми Осмятченко В.О., який також подякував за плідну співпрацю фірмам-партнерам, декану факультету Харченко О.А., зав. кафедрою бухгалтерського обліку Нападовській Л.В.

З напутнім словом до випускників звернулися корпорації: "Хакерс-Дизайн", генеральний директор Овруцький Генадій  Михайлович; "Інтелект-Сервіс", заст. директора Орлова Наталія В’ячеславівна; ТОВ «Інвоко» ("1С"),  директор компанії Комаров Костянтин Сергійович; «Галактика», генеральний директор Литвиненко Сергій Дмитрович. Вони привітали студентів та побажали успіхів і вагомих здобутків у майбутньому.

Урочиста частина завершилася виступом декана факультету Харченка Олександра Анатолійовича, який запросив студентів-бакалаврів продовжити навчання вже за магістерською програмою «Управління інформаційними ресурсами обліку».

24.06.2014
Vita