Засідання вченої ради КНТЕУ

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ КНТЕУ 26 ЧЕРВНЯ 2014 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Про обрання на посади завідувача кафедри економіки та фінансів підприємства (Височин І.В.); професорів кафедр: економічної теорії та конкурентної політики (Уманців Ю.М.), менеджменту (Федулова Л.І.), вищої та прикладної математики (Карташова С.С.).

2.

Про присвоєння вченого звання професора Антоненко І.Я. – професору кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу КНТЕУ; доцента: Благоразумовій О.В. – доценту кафедри економіки підприємства та економічної теорії ХТЕІ; Мілашу Л.М. – доценту кафедри економіки підприємства та економічної теорії ХТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі економічної теорії та конкурентної політики).

3.

Про результати державної атестації студентів ОКР «магістр», «спеціаліст» у 2013/14 навчальному році.

4.

Про результати державної атестації студентів ОКР «бакалавр» у 2013/14 навчальному році.

5.

Про ухвалення навчальних планів та внесення змін до діючих.

6.

Про ухвалення графіків навчального процесу на 2014/15 нав­чаль­ний рік.

7.

Про ухвалення програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

8.

Про методичне забезпечення дисциплін англомовних магістерських програм.

9.

Про рекомендацію до видання навчальних та наукових праць.

10.

Про ухвалення Положення про організацію підготовки та видання навчальних і наукових праць.

11.

Про ухвалення Положення про визнання веб-ресурсів для дистанційного навчання навчально-методичною працею.

12.

Про затвердження планів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників на 2014/15 навчальний рік.

13.

Про затвердження теми дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора наук Король С.Я.

14.

Про уточнення теми дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук Кривошеєвої В.В.

15.

Про надання дозволу на керівництво аспірантами і здобувачами наукового ступеня кандидата наук доценту кафедри торговельного підприємництва Ільченко Н.Б.

16.

Про подання кандидатур студентів університету на призначення стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, імені Вадима Гетьмана та персональних академічних стипендій КНТЕУ.

17.

Звіт стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих вчених Герасименко А.Г., Єсіпової К.А., Іксарової Н.О.

26.06.2014
Vita