Випуск бакалаврів-2014

25-27 червня у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів денної форми навчання. Дипломи бакалаврів отримали 1265 випускників. Це в 1,5 рази більше, ніж минулого року. 487 дипломів отримали студенти факультету економіки, менеджменту та права (13 – з відзнакою), 321 - випускник факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу (10), 169 - факультету фінансів та банківської справи (8), 167 випускників факультету товарознавства і торговельного підприємництва (4), 121 випускник на факультеті обліку, аудиту та кібернетики (5).

Зі словами вітання до випускників звернулися декани факультетів та члени ректорату, які привітали їх з успішним завершенням першого важливого етапу в житті та висловили сподівання, що наступного року вони продовжать навчання у нашому університеті, котрий без перебільшень є одним із найкращих університетів в Україні.

Вітаємо випускників, бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків та досягнень у професійній діяльності! Чекаємо Вас на новому цікавому етапі життя – в магістратурі!

26.06.2014
adv