Вітання з Днем народження ректору Мазаракі Анатолію Антоновичу

Педагогічний колектив, співробітники і студенти Київського національного торговельно-економічного університету вітають свого керівника, доктора економічних наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук, заслуженого діяча науки і техніки України, почесного професора КНТЕУ – Мазаракі Анатолія Антоновича з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та миру!

Пишаємося тим, що працюємо і здобуваємо освіту в очолюваному Вами навчальному закладі.

Ваш колектив

27.07.2014