Оголошеннявсі

Про переведення студентів з Державного вищого навчального закладу «Київський університет управління та підприємництва» (КУУП)

Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2014 №2642 л, виданого на підставі рішення Акредитаційної комісії України від 8 липня 2014 р. (протокол №110) анульовано ліцензію АЕ №270723 від 02.07.2013 Державного вищого навчального закладу «Київський університет управління та підприємництва» (КУУП).

У зв’язку з вищезазначеним та враховуючи звернення Міністерства з проханням щодо продовження навчання студентами КУУП у Київському національному торговельно-економічному університеті, ПОВІДОМЛЯЄМО:

студенти, що навчались у Київському університеті управління та підприємництва на денній та заочній формі навчання за ОКР «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» напрямів підготовки (спеціальностей)
«Міжнародна економіка»,
«Економіка підприємства»,
«Маркетинг»,
«Фінанси і кредит»,
«Облік і аудит»,
«Менеджмент»,
«Готельно-ресторанна справа» та «Туризм», мають можливість перевестися до КНТЕУ відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року.

Крім того, зазначаємо, що за студентами, які навчались за рахунок коштів державного бюджету, будуть збережені бюджетні місця, а студентам, які навчались за рахунок коштів фізичних осіб, зберігається така ж вартість контракту, як і на попередньому місці навчання до моменту закінчення ними відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня.

За інформацією з питань переведення (поновлення) студентів звертайтесь до навчального відділу КНТЕУ з 9:00 до 17:00 (крім суботи та неділі) за адресою: м. Київ, вул. Кіото, 19, корпус А,  кімната А-241б.
Контактні телефони: (044) 531-47-29, 513-77-81; внутр. 10-83, 10-85.

Студенти, які проходили перепідготовку за спеціальностями «Економіка підприємства», «Облік і аудит» можуть перевестись в підрозділ післядипломної освіти університету. Тел.: (044) 519-05-70.

30.07.2014
adv