Допомога КНТЕУ Головному військовому клінічному госпіталю

13 вересня колектив нашого університету передав Головному військовому клінічному госпіталю чергову партію продукту для ентерального харчування «Реабілакт», що є запатентованою розробкою науковців кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів. Доцент кафедри військової хірургії Української військово-медичної академії, хірург вищої категорії ГВМКЦ «Головний військово-медичний клінічний госпіталь» Сергій Асланян як ніхто розуміє необхідність продуктів ентерального харчування, адже бачив результат їхнього використання на практиці. При споживанні «Реабілакту» було клінічно встановлено значне покращення фізичного і психоемоційного стану постраждалих під час військових дій.

Сергій Асланян висловив глибоку вдячність Київському національному торговельно-економічному університету не лише за надання унікальної продукції. Він щиро зворушений й тим, що виключно зусиллями студентів та співробітників університету було зібрано кошти на придбання пристрою для проведення вакуумної терапії пораненим. Необхідну суму, більше 26 тисяч гривень, колектив КНТЕУ зібрав за тиждень. Крім того, велика кількість студентів університету пройшла спеціальну підготовку з медичної допомоги постраждалим та працює в госпіталі волонтерами.

Сергій Асланян зазначив: «Все це дуже важливо не лише в плані надання допомоги. Головне, що в Київському національному торговельно-економічному університеті виховується нове покоління небайдужих громадян, за якими – майбутнє нашої країни».

15.09.2014
adv