Оголошеннявсі

Відкрита лекція директора департаменту реєстрації бізнесу Державної реєстраційної служби України Усенка Р.А.

17 вересня відбулась відкрита лекція директора департаменту реєстрації бізнесу Державної реєстраційної служби України, кандидата юридичних наук  Усенка Романа Анатолійовича на тему "Організаційно-правове забезпечення реалізації економічних реформ в Україні".

Мета лекції полягала у визначенні видів та умов використання організаційних форм і схем структурних трансформацій, формування підходів до обґрунтування організаційного забезпечення проведення економічних реформ в Україні. Розглянуто питання інституціонального та ресурсного забезпечення економічного розвитку України, використання інтенсивних чинників і ефективних моделей економічного зростання. Висвітлено проблеми фінансового й енергетичного забезпечення економічного розвитку, стабільного та ефективного функціонування промислового й агропромислового комплексів, удосконалення зовнішньоторговельної діяльності з урахуванням приєднання до СОТ і майбутньої інтеграції з ЄС.

17.09.2014
adv