Відкрита лекція «Бюджетна політика України в сучасних умовах»

30 вересня 2014 року для студентів факультету фінансів та банківської справи ОКР "Магістр" спеціальності «Державні фінанси» була проведена відкрита лекція на тему «Бюджетна політика України в сучасних умовах», яку прочитав завідувач секретаріату комітету з питань бюджету Верховної Ради України, к.е.н. Ватулєв Андрій Вікторович. На лекції  розглянуто роль бюджетної політики як важливої складової системи державного регулювання інноваційного розвитку економіки. Проведено аналіз основних аспектів формування та реалізації бюджетної політики України на сучасному етапі. Визначено пріоритетні напрямки розбудови ефективної бюджетної політики держави.

30.09.2014
Vita