Новий крок у розвитку програм МВА в ІВК КНТЕУ

Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ радий повідомити про початок співпраці зі світовим лідером у галузі швидкого обслуговування – компанією «МакДональдз Юкрейн Лтд» щодо реалізації корпоративної програми МВА «Управління розвитком бізнесу».

Як відомо, «МакДональдз» є одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні і налічує понад 35 000 закладів у більш ніж 120 країнах світу, які щодня обслуговують близько 70 мільйонів відвідувачів.

Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа "МакДональдз". За понад 16 років існування "МакДональдз" в Україні заклади компанії відвідали близько 810 млн гостей. Щодня "МакДональдз" обслуговує приблизно 400 тисяч відвідувачів.

Програма МВА «Управління розвитком бізнесу» покликана створити управлінську команду на дуже високому рівні. Завдання програми – об’єднати керівників-професіоналів у різних сферах: директорів ресторанів, фінансистів, менеджерів з персоналу, виробників на основі менеджменту. Програма враховує специфіку бізнесу компанії, максимально адаптована до цілей і завдань, відповідає плану її стратегічного розвитку.

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо досягти поставлених завдань, а розпочата співпраця стане основою для нових спільних проектів.

02.10.2014
Vita