Зустріч студентів ФРГТБ з Матіасом Брандтом

23 вересня 2014 року відбулася зустріч студентів ФРГТБ  з директором проекту "Консультування адміністрацій приймаючих міст Євро-2012" Матіасом Брандтом, який провів інтерактивний семінар на тему «Туризм та туристичні продукти: міжнародна практика».

Студенти мали змогу позмагатися в розробці нових туристичних продуктів, що покликані розвивати туризм в Києві, просувати столицю як привабливу туристичну дестинацію під гаслом «Києв -  місто, де все починається» ("Everything starts in Kiev").

22.09.2014
Vita