Оголошеннявсі

Відкрита лекція «Стратегічні напрями впровадження Концепції Державної цільової програми розвитку туризму та курортів на період до 2022 року»

25 вересня 2014 року відбулася відкрита лекція «Стратегічні напрями впровадження Концепції Державної цільової програми розвитку туризму та курортів на період до 2022 року» заступника голови Державного агентства України з туризму та курортів Шеніна Андрія Олександровича.

Лекцію було проведено для студентів 4 курсу та ОКР «Магістр» факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу. Під час лекції було розглянуто ряд важливих питань щодо регулювання сфери туризму в Україні.  Висвітлено динаміку економічних показаників галузі та визначено основні пріоритети розвитку сфери туризму втілені в Концепції розвитку туризму до 2022 року.

Лекція мала крім теоретичного й практичне значення. Під час дискусії лектора зі студентами було розглянуто та обговорено стратегічні пріоритети та шляхи впровадження важливих питань для держави в напрямку розвитку туризму.

24.09.2014
Vita