Презентація проекту «Бізнес академія «Філіп Морріс Україна»

8 жовтня за сприяння Центру розвитку кар’єри відбулася презентація проекту «Бізнес академія «Філіп Морріс Україна».

Проект включає серію майстер-класів, лекцій та семінарів з 5 напрямів: «Лідерство», «Фінанси», «Маркетинг та продажі», «Бізнес аналітика та виробництво».

Понад 200 студентів 4-6-их курсів ФОАЕК, ФФБС, ФЕМП, ФТТП прослухали спеціалізовані виступи провідних менеджерів компанії «Філіп Морріс Україна». Представники компанії поділились з молоддю своїми історіями професійного успіху, розповіли про можливості стажування і працевлаштування у провідній міжнародній компанії.

У межах реалізації даного проекту студенти дізналися про можливість на власні очі побачити зсередини як працює сучасне інноваційне виробництво, відвідати  цікаві і корисні тренінги професіоналів різних відділів, взяти безпосередню участь у вирішенні справжніх виробничих задач від компанії-роботодавця.

08.10.2014
Vita