Оголошеннявсі

8 жовтня в КНТЕУ відбулася Всеукраїнська Інтернет-конференція «Інформаційні технології у моделюванні економічних процесів».

Учасники конференції працювали за напрямами:

• інформаційні технології в моделюванні адаптивних та життєздатних економічних систем;
  • інформаційні технології в моделюванні економічного ризику і прийнятті рішень за умов невизначеності;
  • інформаційні технології в прогнозуванні соціально-економічних процесів;
  • інформаційні технології в торгівлі та сфері послуг;
  • інформаційні технології в обліку та аудиті;
  • інформаційні технології в навчальному процесі;
  • дистанційні технології навчання.

Участь у конференції взяли фахівці Київського національного торговельно-економічного університету, Вінницького національного технічного університету, Вінницького торговельно-економічного інституту  КНТЕУ, Департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій Державного агентства з питань електронного урядування України, Запорізького національного університету, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного університету культури та мистецтв, Київського університету ринкових відносин, Національного авіаційного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Національного університету харчових технологій, Одеського національного економічного університету, Палати податкових консультантів України, ПВНЗ «Буковинський університет», Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Херсонського державного університету, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Загалом захід об’єднав близько 100 учасників з 22 установ, організацій та навчальних закладів.

08.10.2014
Vita