Оголошеннявсі

Відкрита лекція Хенріха Данусевича: "Перспективи розвитку України у складі Європейського союзу"

14 жовтня 2014 року відбулася відкрита лекція Хенріха Данусевича, президента Латвійської торговельної асоціації,  на тему «Перспективи розвитку України у складі Європейського союзу:  плюси-мінуси-сальдо».

Ця лекція відкрила цілий цикл доповідей стосовно діяльності ЄС – питання, що наразі дуже актуально для нашої держави.
Враховуючи 20-річний стаж Латвії в Євросоюзі та досвід роботи пана Данусевича в Євросоюзі, нескладно уявити, якою корисною та цікавою виявилася інформація, що  прозвучала під час лекції. Пан Данусевич розповів усім присутнім цікаві факти з історії Євросоюзу, про структуру та установи цієї організації, основні принципи внутрішнього ринку, а також висловив власну точку зору стосовно «плюсів» та «мінусів» ЄС.

Студенти брали активну участь у дискусії: вели діалог із доповідачем, відповідаючи на його запитання, а також ставили власні, не менш професійні.

14.10.2014
adv