Оголошеннявсі

Відкрита лекція «Київ - місто, де все починається. Сприяння розвитку туризму в м. Києві»

Продовжується цикл відкритих лекцій «Діалог з економічним сектором» у рамках спільного проекту Київського національного торговельно-економічного університету з Міжнародною німецькою організацією GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit).

14 жовтня 2014 року до Київського національного торговельно-економічного університету завітав перший заступник начальника Управління туризму Київської міської державної адміністрації (КМДА) Ганганов Євгеній Олександрович з відкритою лекцією на тему «Київ - місто, де все починається. Сприяння розвитку туризму в м. Києві».

Під час лекції студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу дізналися багато нової та цікавої інформації щодо розвитку міста Києва як туристичного бренду, зокрема:

• Управління туризму у складі КМДА утворено у липні 2012 року розроблено та впроваджено туристичний сайт міста Києва - kyivcity.travel;
  • у столиці стартувала відома в усьому світі програма “City card”;
  • розроблено план дій розвитку туризму до 2025 року «План дій 2015+» тощо.

Євгеній Олександрович поділився зі студентами деякими секретами організації та проведення майбутніх туристичних заходів, зокрема новорічних та різдвяних свят, та запросив студентів обговорити вдосконалення плану дій розвитку туризму в  Києві та популяризації міста як туристичного бренду.

Дякуємо за цікаву лекцію та розвиваймо вітчизняний туризм разом!

14.10.2014
Vita