Оголошеннявсі

Авторський тренінг "Ораторське мистецтво, або як навчитися говорити ефективно і переконливо на простій і зрозумілій для інших мові"

15 жовтня 2014 року в актовій залі корпусу «В» о 13:00 відбувся авторський тренінг к.е.н., професійного бізнес-тренера та експерта у сфері отримання навичок ораторського мистецтва, а також автора популярного блогу ygava.com Юрія Гави "Ораторське мистецтво, або як навчитися говорити ефективно і переконливо на простій і зрозумілій для інших мові", який відвідало понад 300 студентів ФЕМП.
Захід пройшов цікаво та успішно, про що свідчать численні позитивні відгуки студентів.

15.10.2014
Vita